Giriş Yapılmamış    Kayıt Formu
       
Hızlı Erişim
Skip Navigation Links
AKBİS
A- Yayınlar,Atıflar,Faaliyetler
B- Kongreler
C- Hakemlik ve Editörlük
D- Eğitim ve Araştırma
E- Ödüller ve Patentler
F- Akademik Görevler
G- Toplumsal Katkı
H- İdari Görevler

Akademik Değerlendirme Kriterleri , 2007
Akbis Kullanım Klavuzu V1.0

Arş.Gör.Dr. Ünvanına Sahip Kullanıcılar
Toplam bulunan kayıt sayısı : 131
Sayfaya Git
Kişi Bilgileri
Arş.Gör.Dr.  Gül Hanım BORAN
ILKÖGRETIM
gulerol@pau.edu.tr
02582961185
Arş.Gör.Dr.  Muhammet USAK
ILKÖGRETIM
musak@pau.edu.tr
02582125555
Arş.Gör.Dr.  Gulmustafa SEN
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
gsen@pau.edu.tr
2963408
Arş.Gör.Dr.  Ceyhun OZCELIK
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
cozcelik@pau.edu.tr
a
Arş.Gör.Dr.  Atilla YÜCEL
İŞLETME
ayucel@pau.edu.tr
258-2962757
Arş.Gör.Dr.  Mehmet Serhat Keserlioglu
ELEKTRİK-ELEKTRONIK MÜHENDİSLİĞİ
mskeserlioglu@pau.edu.tr
0 258 296 3223
Arş.Gör.Dr.  Tulun Degirmenci
SANAT TARİHİ
tdegirmenci@pau.edu.tr
3716
Arş.Gör.Dr.  Hacı Alim BARAN
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
abaran@pau.edu.tr
2582963405
Arş.Gör.Dr.  Adil ZORLU
ÇOCUK PSİKİYATRİSİ
azorlu@pau.edu.tr
02582410034
Arş.Gör.Dr.  Mustafa KARAMISDIKOĞLU
DERMATOLOJİ
mustafak@pau.edu.tr
444 0 728
Arş.Gör.Dr.  Isa ERDEM
FIZIK
ierdem@pau.edu.tr
296 36 31
Arş.Gör.Dr.  Ali Korkmaz
ÇOCUK PSİKİYATRİSİ
akorkmaz@pau.edu.tr
dr.alikorkmaz@hotmai
Arş.Gör.Dr.  Esra AYTAÇ
İŞLETME
eaytac@pau.edu.tr
258 2962698
Arş.Gör.Dr.  Ayşegül TUŞ IŞIK
İŞLETME
atus@pau.edu.tr
0 258 296 26 97
Arş.Gör.Dr.  Ersin DEMIR
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
edemir@pau.edu.tr
0-258-2963161
Arş.Gör.Dr.  Mehmet SENGUL
RADYODİAGNOSTİK
mesengul@pau.edu.tr
2118585
Arş.Gör.Dr.  Kadir BILEN
ILKÖGRETIM
kbilen@pau.edu.tr
-
Arş.Gör.Dr.  Mustafa Seyyit SEYYIDOGLU
MATEMATIK
sseyyidoglu@pau.edu.tr
+902582953627
Arş.Gör.Dr.  ÖNER ATALAY
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
oatalay@pau.edu.tr
0258 296 31 65
Arş.Gör.Dr.  İbrahim SARI
ILKÖGRETIM
isari@pau.edu.tr
2125555
Arş.Gör.Dr.  Yasemin ASLAN
TÜRKÇE EGITIMI
ybakir@pau.edu.tr
2582961024
Arş.Gör.Dr.  Savas TOPAL
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
savastopal@pau.edu.tr
2963410
Arş.Gör.Dr.  Sengul GÜVEN ACAR
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
sgacar@pau.edu.tr
2963181
Arş.Gör.Dr.  Ferihan POLAT
KAMU YÖNETİMİ
fyildirim@pau.edu.tr
2962714
Arş.Gör.Dr.  Reyhan KESKIN
TEKSTIL MÜHENDISLIGI
reyhank@pau.edu.tr
02582963126
Arş.Gör.Dr.  Özhan Hancilar
KAMU YÖNETİMİ
ohancilar@pau.edu.tr
2724
Arş.Gör.Dr.  Murat SAHIN
İŞLETME
msahin@pau.edu.tr
2952691
Arş.Gör.Dr.  Sanem ARIKAN
BİYOFİZİK
syildiz@pau.edu.tr
2962574
Arş.Gör.Dr.  Anzel BAHADIR
BİYOFİZİK
abahadir@pau.edu.tr
296 25 75
Arş.Gör.Dr.  Oguzhan KARABURGU
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
okaraburgu@pau.edu.tr
296 36 63

      

 
 

Anasayfa

Arama

Yardım

İstatistikler

 

© 2007 Pamukkale Üniversitesi
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı