Giriş Yapılmamış    Kayıt Formu
       
Hızlı Erişim
Skip Navigation Links
AKBİS
A- Yayınlar,Atıflar,Faaliyetler
B- Kongreler
C- Hakemlik ve Editörlük
D- Eğitim ve Araştırma
E- Ödüller ve Patentler
F- Akademik Görevler
G- Toplumsal Katkı
H- İdari Görevler

Akademik Değerlendirme Kriterleri , 2007
Akbis Kullanım Klavuzu V1.0

Prof. Dr Ünvanına Sahip Kullanıcılar
Toplam bulunan kayıt sayısı : 137
Sayfaya Git
Kişi Bilgileri
Prof. Dr.  Fazıl Necdet ARDIÇ
KULAK BURUN BOĞAZ
fnardic@pau.edu.tr
2582555501
Prof. Dr.  Cüneyt Orhan Kara
KULAK BURUN BOĞAZ
cokara@pau.edu.tr
211 88 55/2363
Prof. Dr.  Hüseyin BAĞ
ILKÖGRETIM
hbag@pau.edu.tr
258-2961172
Prof. Dr.  Halim CEYLAN
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
halimc@pau.edu.tr
+90 258 2963351
Prof. Dr.  Bekir Sami SAZAK
ELEKTRİK-ELEKTRONIK MÜHENDİSLİĞİ
sazak@pau.edu.tr
2963021
Prof. Dr.  SS
PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI
ssezgin@pau.edu.tr
0
Prof. Dr.  Sadettin SARI
GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ
ssari@pau.edu.tr
05325165006
Prof. Dr.  Ceyhun Vedat UYGUR
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
vuygur@pau.edu.tr
0258.2963649
Prof. Dr.  Ahmet Hilmi ÇON
GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ahcon@pau.edu.tr
258 2963104
Prof. Dr.  Zafer SINIK
ÜROLOJİ
zsinik@pau.edu.tr
444 0 728 / 5884
Prof. Dr.  Zafer AYBEK
ÜROLOJİ
zaybek@pau.edu.tr
2582952403
Prof. Dr.  Inan Ozer
KAMU YÖNETİMİ
iozer@pau.edu.tr
2952652
Prof. Dr.  Alaattin SEN
BİYOLOJİ
sena@pau.edu.tr
2963574
Prof. Dr.  Izzettin HATIP
FARMAKOLOJİ
ihatip@pau.edu.tr
90 258 295 2437
Prof. Dr.  S. Ender DUZCAN
PATOLOJİ
eduzcan@pau.edu.tr
2952446
Prof. Dr.  Neşe ÇALLI DEMİRKAN
PATOLOJİ
ndemirkan@pau.edu.tr
02582962446
Prof. Dr.  Ali Rıza ERDEM
ILKÖGRETIM
arerdem@pau.edu.tr
2582961137
Prof. Dr.  Vedat Uyak
ÇEVRE MÜHENDISLIGI
vuyak@pau.edu.tr
02582963316
Prof. Dr.  Elif OZER
ARKEOLOJİ
eozer@pau.edu.tr
2963749
Prof. Dr.  Süleyman İNAN
ILKÖGRETIM
sinan@pau.edu.tr
258 296 1091
Prof. Dr.  Fikret KARCI
KIMYA
fkarci@pau.edu.tr
0 258 2963598
Prof. Dr.  Halil CETISLI
KIMYA
hcetisli@pau.edu.tr
0 258 2953565
Prof. Dr.   Yetis Sazi MURAT
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ysmurat@pau.edu.tr
0258-2963357
Prof. Dr.  Vural KUCUKATAY
FİZYOLOJİ
vkucukatay@pau.edu.tr
2962573
Prof. Dr.  Neset Orhan BAYKAN
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
obaykan@pau.edu.tr
02582963353
Prof. Dr.  Mehmet Yasar ERTAS
TARİH
myertas@pau.edu.tr
2963638
Prof. Dr.  Suleyman DEMIR
BİYOKİMYA
suleyman@pau.edu.tr
2952518
Prof. Dr.  N.Lale SATIROGLU TUFAN
DAHILI TIP BILIMLERI
nltufan@pau.edu.tr
258 444 0 728 / 1310
Prof. Dr.  Nevzat KARABULUT
RADYODİAGNOSTİK
nkarabulut@pau.edu.tr
4440728/2186
Prof. Dr.  Mehmet MEDER
SOSYOLOJİ
mmeder@pau.edu.tr
2963682

      

 
 

Anasayfa

Arama

Yardım

İstatistikler

 

© 2007 Pamukkale Üniversitesi
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı